VYROBENO V ČR

Každý šperk Lucie Marim je ručně vyrobený a do detailu propracovaný v české dílně. Po zhotovení prochází přísnou kontrolou majitelky. A tak si můžete být jisti, že dostanete skutečně jen to nejlepší.

PEČLIVÝ VÝBĚR

Nové kousky podrobujeme vždy několikaměsíčnímu testováním "na vlastní kůži". A pokud neprojdou nekompromisními kritérii, na našem e-shopu je nenajdete. Proto u nás nic neriskujete a vybíráte z té nejvyšší kvality.

VÝJIMEČNÝ SERVIS

S nákupem u nás automaticky získáváte nejen fantastický doplněk ke každodennímu outfitu, ale také servis. Roztrhnete-li si omylem řetízek nebo mechanicky poškodíte jiný šperk, rádi vám ho opravíme. V některých případech platíte jen poštovné.

IDEÁLNÍ DÁREK

Na kvalitních materiálech si zakládáme. A proto by měly být všechny šperky LUCIE MARIM vhodné i pro alergiky. Neobsahují totiž nikl. Vlastnostmi i vzhledem se téměř neliší od pravého zlata či stříbra. Zato cena je o hodně nižší.

V čem se cítíte nejlépe?

LUCIE MARIM | LÁSKA, SÍLA A ŽENSKOST

"Mým snem bylo najít cestu, jak ženám pomoci znovu nalézt ženskost i lásku k bytí a zároveň jemnost a energii. Leží mi na srdci, aby se nejen české ženy mohly zdobit kvalitou z českých rukou, zahalovala je aura ženskosti a šperky jim dodávaly sílu a odvahu být sama sebou. Být Ženou. Být Láskou."

S láskou, Lucie

Pavla_Flegl_majitelka_salonu

"Nákup byl pro mě zážitek. Lucie se o mě postarala tak, jako bych kupovala šperk za desetinásobek. Krásné balení, ručně psané věnování a od začátku do konce moc příjemné jednání. Za sebe mohu jen doporučit a určitě to nebyl můj poslední nákup."

Pavla Flégl

majitelka salónu La Flégl

Novinky na Instagramu