KVALITNÍ ČESKÁ VÝROBA

Oblečení a šperky značky LUCIE MARIM jsou vyrobeny z luxusních materiálů a do detailu propracovány v české dílně. Naše šperky neobsahují nikl a jsou tedy vhodné i pro alergiky. Každý produkt je originální, všechny však spojuje elegance a precizní ruční zpracování.

PEČLIVÝ VÝBĚR

Zpracováváme pouze pečlivě vybrané materiály a zhotovené kousky vždy podrobujeme přísné kontrole a několikaměsíčnímu testování "na vlastní kůži". Naše testy jsou nekompromisní a přináší ten nejlepší možný výsledek. Máte tedy jistotu, že vybírate vždy mezi produkty té nejvyšší kvality.

ŠPIČKOVÝ ZÁKAZNICKÝ SERVIS

S nákupem u nás automaticky získáváte garanční servis. Za všech okolností se můžete opřít o naši zákaznickou podporu, která vždy individuálně a bezodkladně vyřeší vaše dotazy a požadavky. V případě mechanického poškození některého z našich šperků vám nabízíme provedení profesionální opravy v naší dílně.

IDEÁLNÍ DÁREK

Vykouzlete úsměv na tváři své milované osobě nebo udělejte radost sami sobě. Za něco, co se vám povedlo, jako motivaci, naději nebo naopak jako připomínku lásky k sobě. Každý produkt pro vás připravujeme s maximální péčí, od začátku do konce. Proto jej od nás dostanete v luxusním dárkovém balení.

darek-luciemarim

Hedvábí, mohér a další luxusní materiály

Vsaďte na vysoce kvalitní a nadčasové oblečení značky LUCIE MARIM.

LUCIE MARIM | LÁSKA, SÍLA A ŽENSKOST

"Mým snem bylo najít cestu, jak ženám pomoci znovu nalézt ženskost i lásku k bytí a zároveň jemnost a energii. Leží mi na srdci, aby se nejen české ženy mohly zdobit kvalitou z českých rukou, zahalovala je aura ženskosti a šperky a oblečení jim dodávaly sílu a odvahu být sama sebou. Být Ženou. Být Láskou." S láskou, Lucie

Pavla_Flegl_majitelka_salonu

"Nákup byl pro mě zážitek. Lucie se o mě postarala tak, jako bych kupovala šperk za desetinásobek. Krásné balení, ručně psané věnování a od začátku do konce moc příjemné jednání. Za sebe mohu jen doporučit a určitě to nebyl můj poslední nákup."

Pavla Flégl

majitelka salónu La Flégl