Napsali o nás

Článek v časopise EXCLUSIVE LIFE

V tištěné podobě časopisu Exclusive Life vyšel článek o značce LUCIE MARIM. Můžete si přečíst o našich produktech - ať už se jedná o šperky nebo luxusní kolekce oblečení.

Exkluzivní časopis Glanc

Pletená dokonalost - takový název si zasloužily naše luxusní mohérové svetříky v lifestylovém časopise Glanc. Najdete nás v březnovém čísle 2023 v módné rubrice. 💛

Online magazín JENPROZENY.cz

Luxusní online magazín JENPROZENY vydal článek o značce LUCIE MARIM. Přečtěte si o tom, proč jsme pro mnoho klientek love brandem, ke kterému se opakovaně vrací.

Online magazín LUXUS

Naše značka LUCIE MARIM se objevila v luxusním online magazínu. Napsali nejen o naší značce a produktech, ale také o tom, jak by se ženy měly hýčkat. Více informací se dozvíte v samotném článku.

Lifestylový časopis Žena a život

Naše ručně pletená kolekce mohérových svetříků se objevila v lifestylovém časopise Žena a život. Nadpis "Fúze něžnosti a sofistikovanosti" hovoří za vše. Najdete nás v březnovém čísle 2023.

Časopis Glanc

Značka LUCIE MARIM se objevila v exkluzivním lifestylovém časopise Glanc. Najdete nás v květnovém čísle 2023 na straně 125.

Magazín Elita

Napsali o nás v online společenském časopise Magazín Elita. Přečtěte si celý článek a zjistěte více informací o značce LUCIE MARIM.

Online médium Babinet

Článek o značce LUCIE MARIM se objevil i v oblíbeném online magazínu Babinet, který je určen zejména pro ženy. Obsahuje spoustu informací a tipů ze světa módy a životního stylu.

Trendy magazín Story

V časopise Story si můžete přečíst o tom, čím jsou naše šperky tak výjimečné. Najdete nás v březnovém čísle 2023 na straně 73.

Časopis OnaDnes

Luxusní časopis pro ženy OnaDnes zmínil naše šperky v únorovém čísle 2023 v módní rubrice. Konkrétně jeden z našich nejoblíbenějších náhrdelníků s pravou říční perlou ve tvaru srdce.

Lifestyle web Tojesenzace.cz

Na webu Tojesenzace vyšel článek o produktech značky LUCIE MARIM, které jsou označeny jako aktuální módní hit. Jak vám mohou naše šperky dodat sebevědomí se dozvíte v samotném článku.