Lucie Vránová

Jsem rodilá Východočeška, sem jsem se po letech strávených v cizině zase s hrdým srdcem vrátila. Můj život začal nabírat na obrátkách především v Mnichově, kde jsem studovala práva a strávila poměrně velkou část života.

Fascinace světem módy a designu však byly v mém srdci a vyplňovaly kreativní část mého já, již co pamatuji. V Německu jsem se naučila oceňovat kvalitu a nikdy z ní neslevovat.

Po návratu do České republiky jsem zjistila, že jsem zvyklá nakupovat krásné věci z příjemných a velmi kvalitních materiálů a nechtěla jsem se toho vzdát. Hlavně ne své vášně hedvábí, které provází můj život už dobře 15 let.

Vysoké ceny, nekvalitní materiál a pozadí výroby bězně dostupného "fast fashion", mě přivedly na cestu, která změnila můj život, do světa módního designu.

Moje návrhy ztělesňují něžnou sílu, ženskost a lásku, a tyto krásné energie se staly mým mottem.

Lucie Marim je ryze česká značka, zaměřená na nejkvalitnější materiály a šikovné ruce mých švadlen a pletařek, které v limitovaném množství vkládají svoji lásku k materiálu do všech mých návrhů.

Jsem většinou první, kdo návrh na kolekci přinese a poslední, která zpracované a ručně ušité návrhy schválí a následně sama testuje.

Každý jeden kus kontroluji, než se vydá na cestu za svojí majitelkou a s každým kusem odeslaného balíčku mám obrovskou radost, že můj návrh plní všechny sny cílevědomých, silných a milujících žen a pomáhá jim zářit.

Založila jsem značku Lucie Marim a pomáhám ženám na cestě za jejich sny. Dodávám jim sebevědomí, energii, lásku a ženskost, protože to si zaslouží.

Kvalitní materiál, ruční preciznost  a dokonalá hebkost a komfort jsou důležité i při každodenním oblékání.

Přeji si, aby jste se cítila krásná, elegantní a zárověň příjemně a komfortně každý den.

 

S láskou,

 

hello-ab8afe81