Články o módě

Vlastnosti mohéru a proč ho musíte mít

Oblečení z mohérové vlny prvnotřídní kvality? Ať už se rozhodnete pro mohér kvůli báječným vlastnostem nebo luxusnímu vzhledu, rozhodně mu dejte šanci. Obohatí Váš šatník v duchu slowfashion o další fascinující kousek nadčasového luxusu, kterého se už nebudete chtít vzdát. V našem článku najdete vše, co o mohéru potřebujete vědět.

moher

Naučte se nosit a pečovat o pravé hedvábí

Co se Vám vybaví, když slyšíte slovo hedvábí? Vyzařuje z něj jemnost, hebkost a luxus. A přesně takovými vlastnostmi hedvábí oplývá. Ovšem pozor, hovoříme pouze o čistém přírodním hedvábí. V praxi někteří výrobci a prodejci označují jako hedvábí látky vyráběné synteticky, které nikdy nedosáhnou kvalit pravého vlákna bource morušového.

Šaty Zoe

Proč by nás mělo zajímat slow fashion?

Žijeme ve velmi uspěchané době a tak člověk často volí cestu jednoduchého a všedního konzumu místo kvalitní ruční práce. Podléháme neustále se měnícím módním trendům, které však často nevyjadřují naši osobnost a utrácíme hromady peněz za věci, které ani nepotřebujeme. Naštěstí se vnímání světa začíná pomalu obracet.

Fauna

LUCIE MARIM v médiích - napsali o nás

Značka LUCIE MARIM se objevila v několika magazínech a to jak v tištěné podobě, tak v online verzi. Jedná se zejména o články, které rozvíjí poslání naší značky a popisují exkluzivní kolekce našich produktů. Jsme pyšní na to co a jak děláme, proto jsme pro vás připravili seznam všech článků, které o nás napsala jednotlivá média.

LM_casopis

Co na svatbu jako host a jak se správně obléct na ples

Chystáte se letos někomu na svatbu a přemýšlíte, co si vezmete na sebe? Nebo snad potřebujete zvládnout plesový dress code? Tak to jste na správném místě. Připravili jsme pro vás úžasné kombinace nadčasových kousků, ve kterých zazáříte nejen na jakékoliv společenské události, ale budete se v nich cítit příjemně i v rámci denního nošení.

lm_saty